fbpx

WAML 5.0 zakończony!

9 grudnia 2021 odbyła się konferencja podsumowująca 5 edycję projektu Warszawska Akademia Młodych Liderów realizowanego wspólnie z Fundacją Civis Polonus i współfinansowanego przez Urząd M.st. Warszawy. Było to uroczyste zwieńczenie 10 miesięcy pracy i rozwoju dla Młodych Liderów/ek z Warszawy uczestniczących w tym programie.

31 młodych liderów i liderek ukończyło program i tym samym przeszło na absolwencką stronę mocy.

Uczestnicy/czki przeszli przez intensywny program rozwojowy, który objął ponad 60 godzin warsztatowych. W tym czasie wzięli oni udział mi.in w treningu liderskim oraz spotkaniach z ekspertami od takich tematów jak: diagnoza lokalna, komunikacja, wystąpienia publiczne, miejskie narzędzia partycypacji młodzieży czy zarządzanie sobą w zmianie. Oprócz tego, w tegorocznej edycji Uczestnicy/czki zrealizowali aż 8 własnych inicjatyw/projektów społecznych, które były praktyczną forma wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkoleń i warsztatów.

Wszystkim „świeżo upieczonym” Absolwentom/kom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia dostępne na Facebooku:
https://www.facebook.com/szkolaliderowpl/posts/6548130371924334

Copyright All Rights Reserved © 2019

×