fbpx

Warszawska Akademia Młodych Liderów 4.0 – przedłużona rekrutacja

Fundacja Szkoła Liderów i Fundacja Civis Polonus zapraszają do udziału w Warszawskiej Akademii  Młodych Liderów. Jest to bezpłatny program skierowany do osób do 26 roku życia, które działają społecznie i chcą mieć wpływ na rozwój Warszawy i jej dzielnic.

Rekrutacja do programu została przedłużona do 14 kwietnia 2020 roku.

Podczas spotkań i warsztatów Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4.0 uczestnicy będą kształtować kompetencje liderskie. Zaproponowany model rozwoju ma za zadanie wzmacniać sprawczość, ale też wrażliwość i solidarność społeczną. Uczestnicy będą przyglądać się wyzwaniom współczesności takim jak: klimat, międzypokoleniowość, wielokulturowość, nowe technologie, różnorodność, przywództwo.

W ramach Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4. powstaną autorskie projekty społeczne związane z obszarami, którymi szczególnie interesują się członkowie programu. Szukanie alternatywnych rozwiązań niż te, podsuwane przez system społeczny jako sprawdzone klisze, to główne zadanie, które stoi przed uczestnikami Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4.0.

Szczegóły rekrutacji:

  • masz 13– 26 lat?
  • działasz społecznie?
  • jesteś aktywistą?
  • masz wpływ na rozwój Twojej dzielnicy, miasta?
  • zmieniasz rzeczywistość?

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU
https://bit.ly/33HqmNW
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 kwietnia 2020.
Elementem rekrutacji są rozmowy z kandydatami, które odbędą się do 27 kwietnia 2020.

Udział w programie jest bezpłatny.
W związku z bieżącą sytuacją związaną z koronawirsuem terminy poszczególnych etapów programu mogą ulegać zmianom.

Szczegóły programu:
Działania warsztatowe rozpoczną się w połowie maja 2020 roku warsztatem wprowadzjąco- integracyjnym. Do końca roku odbędą się: 3-dniowe szkolenie wyjazdowe, sześć spotkań wspomagających proces rozwoju liderskiego oraz konferencja podsumowująca program.

Warszawska Akademia Młodych Liderów 4.0 ma na celu rozwinięcie kompetencji liderskich i społecznych 35 młodych warszawiaków aktywnych w samorządach uczniowskich i studenckich, młodzieżowych radach i grupach nieformalnych, w celu wzmocnienia ich dalszej aktywności społecznej i obywatelskiej. Jednym z celów jest również budowanie sieci aktywnych młodych ludzi, wzajemnie spierających się w działaniach społecznych, którzy poznali się w działaniu realizując wspólne projekty. Sieć będzie obejmowała kolejne roczniki WAML, które podczas trwania projektu będą miały okazję do spotkań i wymiany doświadczeń.

Projekt organizowany przez Fundację Szkoła Liderów i  Fundację Civis Polonus. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Agnieszka Szymańska
[email protected]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×