fbpx

Zazielenić Samorząd

Weź udział w wizycie studyjnej do Konina. Zgłoś się do 27 maja. Oferta tylko dla absolwentów i absolwentek Fundacji wybranych programów.Zapraszamy na samorządową wizytę studyjną do Konina – 13-15 czerwca 2024 r.    

Wizyta jest organizowana dla Absolwentek i Absolwentów Szkoły Liderów Politycznych, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, Szkoły Liderów Miast i Programu Przywództwo w Samorządzie z całej Polski. 

Zapraszamy do udziału Samorządowczynie i Samorządowców obecnej kadencji zainteresowanych zazielenianiem miast, zieloną transformacją, rewitalizacją obszarów zdegradowanych. 

Stworzymy przestrzeń do spotkania i rozmów o realizacji zielonych postulatów, które mogą być ważne dla mieszkańców społeczności, w których działają nasze Absolwentki i Absolwenci. 

Będziemy wspólnie oglądać, co realnie sprawdza się w innych lokalizacjach, jak wyglądał proces dochodzenia do zmiany pod kątem ekologicznym, społecznym, finansowym i komunikacyjnym. Będziemy też rozmawiać, jakie możliwości w tym zakresie otwierają się w ramach funduszy z KPO.  

Chcemy, aby osoby, które łączy temat zielonego samorządu mogły się poznać, wymienić dobrymi praktykami, doświadczeniami i odnaleźć w dość dużej sieci absolwenckiej. 

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do 27 maja pod tym linkiem: 

W wizycie weźmie udział 13-15 osób. Jeśli zgłosi się więcej osób niż jest miejsc wybierzemy, na podstawie Waszych odpowiedzi w formularzu, 15 osób, które w naszej ocenie najbardziej skorzystają z tego spotkania.  

Udział w wizycie jest bezpłatny*

Wizyta studyjna Zazielenić samorząd odbywa się w ramach działań dla sieci absolwenckiej Szkoły Liderów.

Zapraszamy!  


*Jeżeli osoba, która została zakwalifikowana do udziału zrezygnuje z uczestnictwa po 3 czerwca obciążymy ją kwotą 300 zł odpowiadającą cenie dwóch noclegów w Koninie. 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×