fbpx

Wracamy do młodych w świętokrzyskim!

28 maja z ogromną radością wróciliśmy po kilkuletniej przerwie do Wólki Milanowskiej, żeby uroczyście rozpocząć czwartą edycję programu "Liderzy dla młodzieży"!

Nowoprzyjęte do programu osoby mogły wreszcie zobaczyć się wspólnie na żywo, poznać swoich tutorów i swoje tutorki, a także spotkać się z zespołem programu i wspólnie zrobić pierwszy krok na drodze do bycia skuteczniejszymi, bardziej świadomymi liderami i liderkami.

Dziękujemy Zofii Mogielskiej za wystąpienie o tym, dlaczego wspieranie młodych do pewna lokata, a nie ryzykowna inwestycja!

Cieszymy się także, że w tym wyjątkowym momencie towarzyszyli nam absolwenci i absolwentki poprzednich edycji programu, a także osoby, które ukończyły inne programy Szkoły Liderów, a teraz nadal aktywnie działają w województwie w liderskiej sieci.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×