fbpx

Wschód Liderów – zapowiedź nowego projektu

Fundacja Szkoła Liderów, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych z Białegostoku otrzymały grant z Funduszu Krajowego Programu Aktywni Obywatele na realizację programu „Wschód Liderów”. Dofinansowanie umożliwi przeprowadzenie działań na terenie województwa świętokrzyskiego i województwa podlaskiego, zorientowanych na przygotowanie do pracy trenerów przywództwa oraz zorganizowanie lokalnych szkół liderów, wzmacniając organizacje pozarządowe w regionach.

 Program rozpocznie się w kwietniu 2021 roku i potrwa do kwietnia 2023; rekrutacja do komponentu Szkoła Trenerów Przywództwa rozpocznie się we wrześniu 2021, a rekrutacje do programów Szkoły Przywództwa w województwie podlaskim i świętokrzyskim rozpoczną się w 2022. O wszystkich zaplanowanych działaniach, rekrutacjach oraz efektach prac będziemy informować na stronie Fundacji Szkoła Liderów.  

Copyright All Rights Reserved © 2019

×