fbpx

Wyłącz ego. Zrozum drugiego – zaproszenie na szkolenia

W imieniu swoim i organizatorów, zachęcamy do udziału w unikalnym szkoleniu o tym, jak rozwiązywać konflikty przy pomocy dialogu.

W imieniu swoim i organizatorów, zachęcamy do udziału w unikalnym szkoleniu o tym, jak rozwiązywać konflikty przy pomocy dialogu. Zajęcia będą prowadzone przez ekspertów z norweskiego Nansen Center for Peace and Dialogue, organizacji, która od ponad 20 lat wspiera procesy pokojowe, miedzy innymi na Bałkanach, Ukrainie, w Norwegii, Afganistanie, Kolumbii, Kenii.

Nabór na szkolenia trwa od 25 czerwca do 13 lipca na http://www.zrozumdrugiego.pl/

Zgłoś się, zapraszamy!

 

Dla kogo?

Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń oraz innych organizacji, działających na rzecz społeczności lokalnych. Szukamy osób, które chcą zdobyć profesjonalne umiejętności facylitacji dialogu, niezależnie od obszaru, w którym działają.

Gdzie i kiedy?

Szkolenia odbędą się w Warszawie, w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy, w dniach 20-24 sierpnia i 5-9 września (termin szkolenia do wyboru)

Jak?

Szkolenia będą prowadzone w języku angielskim przez doświadczonych trenerów, którzy od lat pracują z osobami o różnym poziomie zaawansowania językowego. Wystarczy więc znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym, bo liczy się otwartość w komunikacji i zaangażowanie. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników.

Więcej informacji:

http://www.zrozumdrugiego.pl/– strona inicjatywy Wyłącz ego. Zrozum drugiego

E-mail: [email protected] , tel. +48 508 192 217

 

Dowiedz się więcej o dialogu, pobierz publikację Wyłącz ego. Zrozum drugiego

Przeczytaj artykuł o przesłaniu i historii Alfredo Zamudio, szefa Nansen Center

Copyright All Rights Reserved © 2019

×