fbpx

9 lutego, Krakowskie Przedmieście 3

Od kilku dni cała Warszawa i Polska debatują na temat przyszłości administracyjnej stolicy. Posłowie partii rządzącej zaproponowali nowy projekt ustawy o ustroju miasta stołecznego, który zmieniłby całkowicie nie tylko sposób wyboru reprezentantów Warszawy i okolic, ale także cały system zarządzania aglomeracją warszawską. Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic do debaty o możliwych konsekwencjach zmiany ustroju administracyjnego stolicy, jak również rozpoczynamy dyskusję o najlepszych rozwiązaniach systemowych dla całego obszaru stołecznej aglomeracji.

Fundacja Szkoła Liderów, Ośrodek Analiz Politologicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW zapraszają na debatę „Jaka Warszawa? Konsekwencje społeczne, polityczne i administracyjne poszerzenia granic Warszawy”. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Komentarze Politologiczne.

Debata odbędzie się 9 lutego, godz. 13.00, Audytorium im. S. Czarnowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 3.

plakatok

Copyright All Rights Reserved © 2019

×