fbpx

Zapraszamy do Wrocławia

Jesteśmy Partnerem Merytorycznym Kongresu Regionów 2017 - największego w Polsce miejsca spotkań przedstawicieli administracji samorządowej i państwowej oraz świata biznesu, nauki, kultury i mediów oraz ngo. Zgłoście się po specjalne zniżki dla absolwentów i przyjaciół Szkoły (350 zł brutto.) Bądźcie tam z nami! 19-20 czerwca, Wrocław

Dla absolwentów wszystkich programów Szkoły Liderów Kongres Regionów przewidział specjalną zniżkę! (350PLN). Kod uruchamiający otrzymać można mailowo od członków zespołu SL, prosimy o kontakt.

Szkoła Liderów wzięła udział w przygotowaniu koncepcji programu tegorocznego Kongresu. Możecie się tez spodziewać poprowadzonej przez nas dyskusji panelowej wokół przywództwa i strategii.

Nasz panel odbędzie 19 czerwca o godz. 14.00.

Przewidujemy również kongresowe spotkanie absolwenckie. Szczegóły niebawem!

Kongres odbędzie się w tym roku po raz ósmy! Na wydarzenie w dniach 19 – 20 czerwca w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zapraszają wraz z nami Grupa Onet-RAS Polska (wydawca uznanych medialnych marek: Forbes, Newsweek, Onet, Fakt, Przegląd Sportowy) oraz Miasto Wrocław i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zapraszamy do kupna biletów już dziś!

 

 

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×