fbpx

Zespół 29 Szkoły Liderów Politycznych

Przedstawiamy wspaniałą drużynę, która prowadziła 29. SLP!

Magdalena Tchórznicka Od ponad 20 lat związana z wieloma organizacjami pozarządowymi. Pracowała jako członkini zarządów, szefowa zespołów, koordynatorka projektów, konsultantka, ekspertka. W latach 2010-2018 szefowa zespołu politycznego Fundacji Szkoła Liderów oraz członkini Zarządu Fundacji. W latach 2012-2017 szefowa jednej z organizacji harcerskich w Polsce – Stowarzyszenia Harcerskiego. Obecnie pod szyldem własnej działalności współpracuje z wieloma instytucjami – prowadząc zarówno programy edukacyjne i doradcze, jak i szkolenia.

Karolina GrzegorzakZ Fundacją związana od marca 2020. Zajmuje się organizacją i wsparciem programu Szkoły Liderów Politycznych.Doświadczenie zdobywała w warszawskich organizacjach pozarządowych i instytucjach kultury, gdzie odpowiadała głównie za działania koordynacyjne lub rozwojowe. Absolwentka Szkoły Trenerów STOP, która regularnie prowadzi warsztaty, obecnie najczęściej z nauczycielami/kami.

Adam August MichalikDziałacz społeczny od najmłodszych lat aktywny w samorządzie szkolnym i młodzieżowych radach. Obecnie udziela się w samorządzie studenckim oraz studiuje politologię na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent programów Szkoły Liderów. Wielbiciel literatury. Przyjaciel kota. Autor projektów „Akt Kultury” oraz „Młodzi o polityce”.

Przemysław Radwan-RohrenschefZe Szkołą Liderów od 1995 roku, zaczynał jako człowiek od wszystkiego – warsztatów dla młodzieży, sieci komputerowej i pierwszej strony www Szkoły. Absolwent II Szkoły Liderów, potem wewnętrzny jej krytyk i jednocześnie twórca większości programów Szkoły przez lata. W latach 2014-2017 prezes fundacji. A głównie wielki orędownik wspierania liderów, którzy mają odwagę „wychylić się” w stronę polityki każdego szczebla.

Dziękujemy za wspólną pracę czterem, wspaniałym osobom, które pełniły funkcje asystentów i asystentek w 29.Szkole Liderów Politycznych.

Są to:

Agnieszka Mastalerz-Madej
Przez większość życia związana ze Szczecinem, gdzie przez 7 lat była nauczycielką akademicką w Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalistka ds. ekonomii, analizy finansowej, a z zamiłowania polityki społecznej. Obecnie mieszka na Pojezierzu Drawskim, środkowej części Pomorza Zachodniego, gdzie podejmuje lokalne inicjatywy mające na celu poprawę życia mieszkańców, współpracując z mieszkańcami różnych miast woj. zachodniopomorskiego. Inicjatorka pierwszej zakończonej sukcesem inicjatywy uchwałodawczej w Drawsku Pomorskim. Aktywistka, zaangażowana w walkę o prawa człowieka. Odpowiada również za lokalne oraz ogólnopolskie social media. Absolwentka 28. Szkoły Liderów Politycznych.

Agnieszka Rupniewska
Od 2018 radna Rady Miasta w Zabrzu. W wyborach samorządowych w 2018 roku ubiegała się o urząd Prezydenta miasta Zabrze. Otrzymała poparcie 22 381 mieszkańców Zabrza. W wyborach do Rady Miasta otrzymała najlepszy wynik w swoim okręgu wyborczym i jednocześnie drugi najlepszy wynik w mieście, uzyskując 1 588 głosów. Od wielu lat jest zaangażowana w działalność społeczną i publiczną. Jest Prezesem Zarządu spółki działającej w branży energetyczno-instalacyjnej. Ukończyła Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Absolwentka MBA. Wykładowczyni prawa gospodarczego i handlowego. Ukończyła Akademię Liderów RP. Ma na swoim koncie ambitne i innowacyjne projekty biznesowe. Jest Prezesem Stowarzyszenia NOWE ZABRZE, które działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności i budowy społeczeństwa obywatelskiego. Absolwentka 28. Szkoły Liderów Politycznych.

Julian Drob
PR-owiec. Zawodowo rzecznik prasowy w administracji publicznej. Pracował wcześniej dla firm z branży IT, elektronicznej, instytucji kultury oraz jako dyrektor biura poselskiego. W latach 2015-2016 pełnomocnik stowarzyszenia Młodzi dla Polski w Bydgoszczy. W latach 2016-2019 przewodniczący Forum Młodych PiS w okręgu bydgoskim. W 2018 roku rzecznik prasowy Tomasza Latosa – kandydata ma prezydenta Bydgoszczy. Jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Posiada certyfikat Practitioner Business Coach. Absolwent Akademii Liderów RP. Absolwent 27. Szkoły Liderów Politycznych.

Marcin Grzybowski
Urodzony w Grodkowie (woj. opolskie), od najmłodszych lat związany z Zabrzem. Ma 40 lat, żonę i dwóch synów. Studiował w wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach na kierunku „Zarządzanie i inżynieria produkcji”. Jest harcmistrzem, instruktorem ZHP, Komendantem Zabrzańskiego Hufca ZHP (w latach 2012-2015), prezesem Stowarzyszenia „GUIDO”. Członek Prezydium Rady OPZZ Województwa Śląskiego, Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej. Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Katowicach. Asystent Europosła Marka Balta, pełniący obowiązki Przewodniczącego Nowej Lewicy w Zabrzu. Jest aktywny i pomysłowy. Ludzie i otoczenie są dla niego napędem i motywatorem do pracy i ulepszania siebie, a co za tym idzie także Polski. Dostrzega możliwości Polski, a przede wszystkim potencjał kryjący się w społeczeństwie. Absolwent 27. Szkoły Liderów Politycznych.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×