fbpx

Wyraź opinię, bądź naszym specjalistą od Inclusive Leadership.

Pracujesz z imigrantami i uchodźcami, niepełnosprawnymi albo osobami z terenów wiejskich? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż nam stworzyć podwaliny pod model Inclusive Leadership. Startujemy z nowym projektem, a ty możesz stać się naszym specjalistą. Wystarczy, że poświęcisz 20 min na nasza ankietę.

 

Ruszamy z nowym programem! Wraz z partnerami z Niemiec i Austrii Szkoła Liderów przygotowuje nową metodologię służącą wspieraniu przywództwa w środowiskach zagrożonych wykluczeniem: wśród osób z niepełnosprawnościami, osób z terenów wiejskich, uchodźców oraz imigrantów.

Więcej o programie INCLUSIVE LEADERSHIP >>>

Aby dobrze ukierunkować nasz projekt, chcemy lepiej poznać potrzeby liderów dotyczących rozwoju przywództwa, w szczególności w obszarze włączania środowisk zagrożonych wykluczeniem. Wyniki badania będą punktem wyjścia do opracowania metodologii Inclusive Leadership.

Będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na pytania w języku angielskim

REPLY TO OUR QUESTIONS>>>

ODPOWIEDZ NA NASZE PYTANIA (wersja polska)>>>

 

 

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×