fbpx

Spotkanie 31.05 -ARZ

 

Zapraszamy Was na spotkanie dla absolwentów i absolwentek programu Akademia Rzeczników Zmian, które odbędzie się 31 maja 2022 – w przyszły wtorek w godz. 14.00 – 19.00 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie ul. Gocławska 4 u naszej uczestniczki aktualnej edycji – Basi. 


Spotkanie zacznie się luźno – obiadem i rozmowami, co tam u Was słychać, a potem zapraszam na 2 wykłady inspiracyjne: o dbaniu o swój dobrostan oraz o promocji małych wydarzeń. Zakończymy też rozmowami i dzieleniem się doświadczeniem w obszarze pracy z młodzieżą z uczestnikami i uczestniczkami obecnej edycji. 
Dokładny program oraz sylwetki prowadzących są w załączniku

Serdecznie Cię zapraszam, by uczestniczyć należy wypełnić do pon. 30.05 do godz. 10.00 ankietę online, dostępną TU: https://forms.office.com/r/2JCdWFjSze

Katarzyna Kotarska 
koordynatorka
Akademia Rzeczników Zmian 3.0
tel. 669 792 502 
[email protected]

_______________
PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE M.ST. WARSZAWA

Copyright All Rights Reserved © 2019

×